Jeśli poszukujesz zmiękczacza wody dopracowanego w najdrobniejszych detalach, do gustu może szczególnie przypaść Ci ta propozycja! Oto seria kompaktowych zmiękczaczy wody z WiFi Ecoperla Slimline! Powstały dzięki współpracy najlepszych! Co w sobie kryją i dlaczego warto mieć taki w domu?

Ecoperla Slimline to seria, która cieszy się naprawdę dużym zainteresowaniem. Jest to owoc współpracy między polską marką Ecoperla a międzynarodową korporacją Pentair. W serii znajdziemy trzy zmiękczacze wody do wyboru. Są to: Ecoperla Slimline 14, Ecoperla Slimline 17 i Ecoperla Slimline 24. Najważniejsze cechy to: skuteczność, niezawodność, trwałość, bezawaryjność i oszczędna eksploatacja.

Trwałość i funkcjonalność przede wszystkim

Seria kompaktowych zmiękczaczy wody z WiFi Ecoperla Slimline bazuje na naprawdę dobrych jakościowo i trwałych komponentach. Najważniejszy z nich stanowi głowica sterująca działająca w oparciu o elektrozawory. Woda jest zmiękczana na monosferycznej żywicy jonowymiennej. Nad niskimi kosztami eksploatacji czuwa Ecoperla Perfect System kompatybilny z przepływem przeciwprądowym. System suchego zbiornika solanki sprawi, że nie będzie dochodziło do skawalania soli i powstawania zbryleń. Dźwiękowy alarm poziomu soli jest dodatkowym przypomnieniem o potrzebie uzupełnienia braków. Zmiękczacze wody z WiFi Ecoperla Slimline są również wyposażone w systemy antyzalaniowe i oprogramowanie w języku polskim.

Zmiękczacze wody z WiFi – prosta obsługa

Obsługa kompaktowych zmiękczaczy wody z WiFi Ecoperla Slimline jest bardzo prosta! Wszystkie ważne informacje dotyczące pracy są dostępne w dedykowanej aplikacji ConnectMySoftener. Możemy tam sprawdzić przepływ i zużycie wody w wybranym okresie. Może to być w przeciągu dni, tygodni, miesięcy lub lat. Można uruchomić tryb wakacyjny oraz włączyć przypomnienia związane z dosypywaniem soli i umówieniem serwisu. Informacje są dostępne na bieżąco, w języku polskim. Aplikacja oszczędza czas i zaangażowanie użytkowników.