Twarda woda w Twoim domu oznacza osad w czajniku i na armaturze. Ale to nie wszystko. Codzienne użytkowanie takiej wody obniża wydajność instalacji grzewczej i przyczynia się do częstszych awarii sprzętu AGD. Na szczęście istnieje na to dobre rozwiązanie. Dowiedz się więcej o zmiękczaczu wody Ecoperla Toro 24.

Nowoczesne rozwiązanie problemu z twardą wodą

Zmiękczacz wody Ecoperla Toro 24 jest nie tylko skuteczny, ale również ekonomiczny w użytkowaniu i przyjazny dla środowiska. Zastosowanie nowej, ulepszonej głowicy pozwoliło na podniesienie wydajności procesu wymiany jonowej przy zachowaniu bardzo niskich poborów wody i soli do regeneracji. W praktyce takie rozwiązanie przekłada się na tańszą eksploatację. Z Ecoperla Toro 24 możesz się cieszyć wieloma zaletami miękkiej wody i nie przepłacasz!

Skuteczny i łatwy w obsłudze

Podświetlany panel sterujący ułatwia obsługę urządzenia nawet w bardzo ciemnych pomieszczeniach. Równie prosty jak programowanie jest montaż zmiękczacza wody. Butla epoksydowa z wysokiej jakości monosferycznym złożem jonowymiennym i oddzielny zbiornik na solankę zostały umieszczone w obudowie o praktycznym, opływowym kształcie.

Pozbądź się twardej wody i zapomnij o kłopocie z kamieniem kotłowym. Ecoperla Toro 24 gwarantuje dostęp do miękkiej wody dla całej rodziny.