Marka Ecoperla jest wiodącym na polskim rynku producentem, tworzącym wysokiej jakości zmiękczacze wody. Ich podstawowym zadaniem jest neutralizowanie szkodliwych związków i substancji, jakie może w sobie zawierać twarda woda.

Zalety

Woda pitna najwyższej jakości, dostępna w domowym zaciszu to prawdziwy luksus, na który jednak można sobie pozwolić. Jeśli zaś dodatkowo będzie ona bogata w magnez, który łatwo się przyswaja i korzystnie wpływa na cały organizm, nie warto dłużej się zastanawiać.

Wkład rewitalizujący do wody marki Ecoperla Elixir nadaje jej wysoko alkaliczne parametry, podnosząc przy tym jej pH do przyjaznego dla organizmu poziomu 9,5.

Kompatybilność

Nowoczesny filtr Elixir jest częścią systemu odwróconej osmozy z serii Ecoperla Rosa, określanego jako zmiękczacz wody. Filtr odpowiada przy tym wszystkim tradycyjnym filtrom kuchennym dostępnym w Polsce. Stanowi jednocześnie interesującą alternatywę dla produktów oferowanych przez konkurencję, ze względu na jego mineralizujące właściwości.

Wkład rewitalizujący Elixir nadaje wodzie 10 razy więcej magnezu, niż miała ona na początku całego procesu. Dodatkowe cząsteczki wodoru (jony hydroksylowe), posiadające odczyn zasadowy. Nadają one wodzie właściwości antyoksydacyjne, spowalniające działanie wolnych rodników, odpowiedzialnych za proces przedwczesnego starzenia się komórek. Produkt działa zatem jak dedykowany jonizator wody.

Co ważne, filtr posiada certyfikat SGS, spełniając jednocześnie restrykcyjne wymagania jakości FDA.