Z kwestią tego, czy zabezpieczenie swojej aktywności w sieci jest działaniem niezbędnym, większość ludzi zapozna się niestety dopiero wtedy, kiedy już zostaną w pewien sposób pokrzywdzeni. Prawda jest taka, że każdy niezabezpieczony użytkownik jest w pewnym stopniu narażony na atak, więc wcale nie trzeba być politykiem albo inną ważną osobistością posiadającą ważne informacje, by nasz komputer stał się celem ataku. Tak jak tryb incognito w przeglądarce nie zapewnia nam anonimowości, tak nie ma mowy o półśrodkach w kwestii zapewnienia sobie bezpieczeństwa, niewiele da dla przykładu ograniczenie aktywności do kilku najważniejszych i zaufanych stron.

Korzystaj z Internetu z rozsądkiem

Działanie musi być zdecydowane, ale przede wszystkim musi być profilaktyczne. Takie właśnie działanie jest w stanie zapewnić wirtualna sieć prywatna, czyli VPN. Ofert z takimi usługami jest mnóstwo, ale w tym wypadku najlepiej jest się udać wprost do giganta tej branży, który od lat stanowi gwarancję pewności i zaufania.

NordVPN pobieranie i wysyłanie

NordVPN imponuje zarówno prędkością pobierania jak i wysyłania danych

Jeśli usługa VPN to jaką wybrać?

NordVPN zapewnia bardzo szeroki wachlarz usług. Podstawową z nich jest oczywiście szyfrowanie działań użytkownika w sieci. Mocne zaszyfrowanie niezwykle silnymi algorytmami sprawia, że wiadomości są po prostu nie do złamania i potrzeba byłoby wielu milionów (!) lat, by poznać wszystkie możliwe kombinacje klucza deszyfrującego i znaleźć tą właściwą. Co więcej, w ramach raz zakupionej usługi NordVPN, można chronić jednocześnie nawet do sześciu urządzeń jednocześnie i w ten sposób zabezpieczyć całą naszą sieć domową, co jest rozwiązaniem bardzo wygodnym i jeszcze bardziej oszczędnym.

NordVPN w Europie

W samej Europie masz do dyspozycji tysiące szybkich serwerów NordVPN

Czym NordVPN się wyróżnia na tle konkurencji?

Istotnym wyróżnikiem jest też fakt, że trudno o miejsce na świecie, w którym nie znajdowałby się serwer VPN z pakietu serwerów NordVPN. Jakie wymierne korzyści daje takie rozwiązanie? Zapewnia zabójczą prędkość internetu i sprawia, że pośrednictwo VPN w wysyłce danych jest w zasadzie nieodczuwalne podczas codziennego korzystania z sieci internetowej. Równie ważną kwestią wydaje się być fakt, że NordVPN to po prostu piekielnie mocna, sprawdzona i doświadczona marka, o której w samych superlatywach mówią takie tuzy jak słynny dwutygodnik Forbes, a także Huffington Post czy organizująca konferencje naukowe marka TEDx.

NordVPN w Hiszpanii

W każdym kraju NordVPN oddaje do użytku dziesiątki, a czasem nawet setki, czy tysiące serwerów VPN

Weź NordVPN na dłuższy okres, by oszczędzić najwięcej

Na koniec zostawmy sobie kwestie finansowe. Czy dobry VPN to drogi VPN? Absolutnie nie mógłbym się zgodzić z taką tezą. Ceny nie są wygórowane, łatwo jest się natknąć na kupony rabatowe do usługi NordVPN, które uczynią tę usługę jeszcze bardziej przystępnymi. Miesięczne korzystanie z usługi kosztuje zaledwie dwanaście dolarów, czyli około czterdzieści pięć złotych za pełen pakiet usług. Oprócz wspomnianych rabatów, cenę można obniżyć w inny sposób. Wykupując pakiet roczny NordVPN, cena spada do zaledwie siedmiu dolarów miesięcznie, czyli jesteśmy w stanie zaoszczędzić w ten sposób około dwieście pięćdziesiąt złotych rocznie. Umówmy się, że absolutnie nie jest to wygórowana cena za usługę, która w dzisiejszych czasach zapewnia gwarancję prywatności oraz pełnej anonimowości, a przy tym jest po prostu pewną i uznaną marką, docenioną przez wielu tuzów branży. Zdecydowanie warto jest się zainteresować tą usługą VPN.

Aktualne kupony rabatowe NordVPN znajdziesz na stronie https://www.kupony.org/sklep/nordvpn/. Taniej nawet o 75%.