Aplikacja, która daje możliwość nagrywanie zachowań użytkowników w serwisach internetowych pozwala na sprawdzenie tego jak użytkownicy poruszają się po stronie. Możliwości realizowania takich nagrań zapewnia aplikacja Smartlook. Dzięki niej możliwe jest realizowanie nagrań wszystkich użytkowników odwiedzających stronę internetową oraz zapisywanie nagrań, które następnie można odtwarzać. W ten sposób możliwe jest bezpośrednie zapoznanie się z doświadczeniami użytkowników po odwiedzeniu strony internetowej. Ma to duże znaczenie między innymi w ocenie funkcjonalności różnych elementów strony.

Smartlook to nagrania, mapy cieplne i lejki

Poprzez nagrywanie odwiedzających można gromadzić wyjątkowe informacje, które pozwalają na realizowanie znacznie bardziej efektywnych analiz dotyczących ruchu na stronie. Badać można między innymi zachowania użytkowników z konkretnych segmentów czy też przy użytkowaniu różnych urządzeń. Sprawdzić można błędy, które pojawiają się na stronie w różnych przeglądarkach. Pozwala to na dokonanie właściwych modyfikacji poprawiających działanie strony internetowej.

Funkcje dostępne w aplikacji

Za pośrednictwem aplikacji można wykorzystać różnorodne funkcje, które pozwalają na zapewnienie wielu cennych danych do analiz:
– można korzystać ze zbieranych danych w formie diagramów, co umożliwia uzyskanie zbiorczych informacji o zachowaniach użytkowników
– możliwe jest śledzenie kliknięć ze strony użytkowników na stronach internetowych
– realizować można nagrania zachowań użytkowników na stronie w wybranych pakietach.

Smartlook pomoże Ci udoskonalić witryny

Wykorzystanie możliwości oferowanych przez aplikację Smartlook pozwala na uzyskanie wyjątkowego spojrzenia na sposób wykorzystywania serwisu internetowego przez poszczególnych użytkowników. Ma to bardzo duże znaczenie z punktu widzenia oceny indywidualnego odbioru serwisu internetowego przez różnych użytkowników. Sprawdzać można między innymi użytkowników z konkretnych grup (w jaki sposób użytkownicy używający określonych urządzeń, przeglądarek), pochodzących z różnych lokalizacji.

Dostępność do aplikacji

Korzystanie z aplikacji jest bardzo proste. Po wybraniu odpowiedniego pakietu można zainstalować kod, który następnie pozwala na śledzenie użytkowników oraz realizowania nagrań ich zachowań. Jest to podobne rozwiązanie do wielu innych aplikacji, które pozwalają na gromadzenie danych o użytkownikach strony internetowej. Jednocześnie strona internetowa jest dostępna również w różnych pakietach. Wykorzystać można również kupon rabatowy Smartlook (link).

Elastyczne pakiety Smartlook

W poszczególnych pakietach można wybierać między innymi różną liczbę użytkowników, których można nagrać w miesiącu, a także różną ilość nagrań, która będzie zapisana na stronie, by można było następnie takie nagrania zanalizować. Poszczególne pakiety są zarówno przygotowane dla mniejszych serwisów internetowych, jak też mogą być wybrane pakiety dla największych serwisów internetowych, które pozwalają na zapewnienie nawet milionów nagrań zachowań użytkowników na stronie. Oczywiście odpowiednie dopasowanie pakietu do oczekiwań i potrzeb serwisu internetowego pozwala następnie realizować skuteczne analizy zachowań użytkowników.

Po co płacić pełną kwotę za narzędzie Smartlook, jeśli można mieć je taniej? Sprawdź tutaj https://www.kupony.org/sklep/smartlook/ i odbierz kupony rabatowe do Smartlook.