W 2012 roku w San Francisco (Stany Zjednoczone) powstał jeden z najpopularniejszych dziś portali internetowych, posiadających ogromne wręcz promocje cenowe. Założycielami byli Steve El-Hage oraz Nelson Wu, którzy wspólnie studiowali w Toronto oraz wychowywali się na forach internetowych, gdzie dzielili się z innymi swoimi pasjami. To właśnie dzięki podobnej przeszłości narodził się pomysł stworzenia platformy Massdrop (nowa nazwa to DROP). Łącząc doświadczenie z forami i zainteresowaniami, postanowili stworzyć stronę, która będzie zrzeszać społeczność posiadającą podobne pasje.

Kupon rabatowy i promocje cenowe nie z tej ziemi

Massdrop to platforma, którą tworzy społeczność użytkowników o podobnych poglądach i zainteresowaniach. Mimo to, są to równocześnie osoby, dla których kilometry nie mają znaczenia, bowiem z serwisu korzystają internauci z całego świata.

Promocje typu flash sales, czyli błyskawiczne

Strona internetowa stała się popularna za sprawą ogromnych obniżek cen produktów, które nie są spotykane nigdzie indziej – sięgają one bowiem nawet do 80 procent. Co więcej, niektóre produkty są wytwarzane specjalnie dla Massdrop, co znaczy, iż nie zakupimy ich nigdzie indziej. Niektóre promocje, „flash sales” trwają do kilkudziesięciu godzin, a pewne produkty z kolei są dostępne jedynie przez limitowany okres czasu (oznaczone hasłem „drops”). Okazją jest także przesyłka do Polski dostępna za zaledwie kilka dolarów, co dodatkowo zachęca internautów do zakupów na stronie internetowej Massdrop (DROP).

Tylko dla zarejestrowanych

Nie każdy wie, że oferty oraz aktualne ceny na Massdrop są widoczne tylko dla osób posiadających konto na platformie. Wszystko za sprawą cen, które nie są dostępne w obiegu otwartym oraz nie są indeksowane w żadnych wyszukiwarkach. Aby więc korzystać z promocji i ofert, należy się zarejestrować za pomocą adresu e-mail, konta Google, bądź konta na Facebook’u. W tym miejscu warto nadmienić, iż użytkownicy korzystający z linków aktywacyjnych mogą liczyć na 10 dolarów na start.

Jeżeli masz tendencję do impulsywnych zakupów to przestrzegam, DROP może Cię pochłonąć i uzależnić od siebie. Poważnie.