Każdy, kto prowadzi własną działalność gospodarczą lub zajmuje się marketingiem internetowych zawodowo, z pewnością korzysta z różnego rodzaju narzędzi do monitorowania pozycji strony WWW w wyszukiwarkach internetowych. Czy SE Ranking to dobre rozwiązanie?

Nowoczesny pakiet narzędzi SE Ranking

SE Ranking to pakiet narzędzi SEO, który jest bardzo funkcjonalny i daje naprawdę dużo możliwości. Umożliwia on między innymi monitoring pozycji strony WWW w wynikach wyszukiwania, ale nie jest to jedyna jego funkcja. Po pierwsze dzięki niemu można przeprowadzić szybki i łatwy audyt SEO wybranej strony internetowej, bez większych problemów dopasować słowa kluczowe oraz przeanalizować działania konkurencji.

Moduły, czyli narzędzia w obrębie pakietu SE Ranking

Panel platformy daje dostęp do wielu ważnych informacji – najbardziej popularne moduły umożliwiają monitoring linków przychodzących, monitoring pozycji na poszczególne frazy, słów kluczowych. Jedną z ciekawych funkcji SE Ranking jest możliwość automatycznego audytu SEO, który daje naprawdę szczegółowe informacje – można monitorować linki przychodzące, sprawdzać źródła tych linków oraz przejrzeć anchory.

Czy warto wybrać akurat SE Ranking?

Narzędzi do monitorowania pozycji jest dużo, niemniej jednak Se ranking to system bardzo rozbudowany i funkcjonalny, dlatego na pewno warto mieć go na uwadze. Nie jest to drogie rozwiązanie, a daje dużo możliwości, dzięki temu można kontrolować działania pozycjonujące, odkrywać słowa kluczowe, analizować poczynania konkurencji, co umożliwia szybką reakcję na nie. Platformę można przez 14 dni testować bezpłatnie, w sieci dostępne są również kody rabatowe na dowolny pakiet, więc warto dobrze się rozejrzeć. Firma udostępnia cztery plany płatności, współpracują zarówno z przedsiębiorcami, jak i klientami indywidualnymi.

Dokładny monitoring pozycji to źródło bezcennych informacji

Warto skorzystać z nowoczesnych technologii, jeżeli zależy nam na rozwijaniu biznesu i zdobywaniu nowych klientów. Pozycjonowanie jest nieodłącznym elementem strategii promocji, monitoring pozycji jest ważny, warto mieć kontrolę nad postępami w działaniach pozycjonujących i analizować, które są skuteczne, a które trzeba wyeliminować.

A co jeśli akurat nie SE Ranking?

Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Narzędzi służących do monitorowania pozycji w wyszukiwarkach jest na potęgę. Ja osobiście przetestowałam kilkanaście, zarówno tych polskich jak i zagranicznych i według mnie najlepiej wypada SE Ranking. Na drugim miejscu bym wymieniła RankActive.