Trudne do usunięcia osady na armaturze, zakamieniony czajnik, awarie sprzętów AGD czy instalacji grzewczej to problemy dobrze znane wielu w domach, gdzie występuje twarda woda. Na szczęście można się przed nimi ustrzec w łatwy sposób. Rozwiązaniem jest oczywiście centralny zmiękczacz wody. Chcąc mieć pewność, że problem twardej wody nie powróci, warto inwestować w sprawdzone urządzenie, polecane zarówno przez użytkowników, jak i ekspertów.

Najlepszy zmiękczacz wody w swojej półce cenowej

Polska marka Ecoperla od lat pomaga rozwiązywać problemy z wodą w polskich domach. W szerokiej ofercie marki obok stacji uzdatniania wody i filtrów szafkowych można znaleźć kilka linii zmiękczaczy wody. Jednym z najlepiej sprzedających się produktów polskiej marki jest zmiękczacz wody Ecoperla Vita z amerykańską głowicą Clack i wydajnym, certyfikowaną monosferycznym złożem jonowymiennym. Te komponenty są w branży synonimem wysokiej jakości i niezawodności. Zmiękczacz wody Ecoperla Vita występuje w dwóch wariantach: Ecoperla Vita 12 (dla 1-2 osób) oraz Ecoperla Vita 25 (dla 3-4 osób).

Ciekawy design zmiękczacza wody?

Producenci urządzeń do uzdatniania wody rzadko skupiają się na estetyce urządzeń, w przypadku zmiękczaczy wody Ecoperla Vita ta reguła się nie sprawdziła. Butlę z żywicą jonowymienną, głowicę sterującą i pojemnik na sól zamknięto w nietypowej czarnej obudowie o kompaktowych wymiarach. Może on zatem zostać wyeksponowany (np. w łazience czy pralni), jak i pozostać w ukryciu zabudowy meblowej.

Mały zmiękczacz Ecoperla Vita 12 bez trudu zmieści się w szafce kuchennej czy łazienkowej. Natomiast większy zmiękczacz Ecoperla Vita 25 można ukryć w szafie czy wąskiej wnęce.

Zastanawiasz się, który zmiękczacz wody Ecoperla Vita wybrać dla siebie? O poradę zawsze możesz poprosić eksperta z branży uzdatniania wody.