Posiadanie zmiękczacza wody czy stacji uzdatniania wody już dawno przestało być luksusem dostępnym dla nielicznych. Montaż zmiękczacza wody w nowych domach na etapie ich wykańczania jest bardzo częstą praktyką. Na rynku dostępnych jest coraz więcej urządzeń do zmiękczania twardej wody. Ich jakość, skuteczność, wydajność czy żywotność bywają bardzo różne. Jak zatem wybrać optymalne rozwiązanie dla siebie?

Polska marka Ecoperla postanowiła ułatwić nam to zadanie wprowadzając na rynek zmiękczacze wody Ecoperla Softcab — wysokiej jakości urządzenia z nawet 10-letnią gwarancją.

Zmiękczacze wody z górnej półki

Jeśli szukasz zmiękczacza wody, który będzie skuteczny, trwały, ekonomiczny, a do tego nie zajmie zbyt wiele miejsca, z pewnością powinieneś przyjrzeć się serii zmiękczaczy wody Ecoperla Softcab. Zmiękczacz wody z głowicą Clack, zamknięty w oryginalnej smukłej obudowie od tego amerykańskiego producenta, do tego wypełniony wysokiej jakości, certyfikowaną żywicą jonowymienną to najlepszy wybór dla każdego domu.

Jakiej wielkości zmiękczacza wody potrzebuję?

Kiedy zdecydujemy już, że zmiękczacz wody jest rozwiązaniem, którego potrzebujemy, pozostaje jedynie wybór odpowiedniego modelu. Przeglądając oferty zmiękczaczy wody, szybko orientujemy się, że występują one w wielu różnych wielkościach. Jak wybrać odpowiedni dla nas? Zmiękczacze wody Ecoperla Softcab zostały przygotowane w trzech praktycznych wariantach:

  • Ecoperla Softcab 12 – idealny dla 1-2 osób, sprawdzi się jako zmiękczacz wody do mieszkania,
  • Ecoperla Softcab 25 – najbardziej uniwersalny model, odpowiedni dla 3-4 osób,
  • Ecoperla Softcab 35 – zmiękczacz wody dla 5 osób i więcej lub mniejszych gospodarstw domowych z bardzo twardą wodą.

Ciągle nie wiesz, jaki model wybrać? Zapytaj o poradę w ekspertów ze sklepu Ultrafiltracja.pl